Dobre zabawki , czyli jakie ?

Zabawki rozwijające dziecięcą wyobraźnie i dającą mnóstwo radość. Czy to możliwe aby znaleźć idealny prezent ? Dowiedz się jak znaleźć najlepszą zabawkę dla swojego dziecka!

Warto wiedzieć, że zabawki kupujemy dzieciom – nie sobie. To oczywiste , przecież zawsze kupujecie je dzieciom. Ale często jest tak , że kupujemy je sobie sprzed lat, kierując się własnymi dziecięcymi marzeniami. Starajmy się mieć na uwadze przy zakupię zabawek upodobania naszego dziecka oraz przeznaczenie , jakość i funkcjonalność zabawek.

Zawsze szczególną uwagę zwracamy na preferowany wiek dziecka. Odpowiednio dobrana zabawka pod kątem wieku będzie bezpieczna dla naszego malucha . Warto pamiętać że dzieci szybko rosną , dlatego można pomyśleć nad zabawką która jest dla troszeczkę starszych dzieci aby można było się nią cieszyć przez długi czas.

W dzisiejszych czasach dzieci ulegają reklamą i chcą mieć markowe zabawki znanych producentów , niestety większość tych dużych korporacji ma swoje fabryki w Chinach i jedynie podpisuje się swoim znakiem . Dlatego to właśnie my powinniśmy wybierać z rozsądkiem dobre zabawki. Zawsze sprawdzajmy czy produkt ma atesty , instrukcję obsługi w języku polskim i czy jest bezpieczny dla naszych pociech. Zaleca ekspert Celestyna Duda