Oryginalna kostka rubika i inne kostki logiczne- cena – czym jest i jak ją ułożyć ?

Kostka Rubika to zabawka logiczna, najczęściej sześcienna łamigłówka która na rynku pojawiła się około 50 lat temu, a mimo to wciąż cieszy się ogromną popularnością. Sukces łamigłówki rozrósł się do takiej skali, że organizowane są mistrzostwa świata w układaniu kostki Rubika na czas, organizowane w różnych miastach na całym świecie.Klasyczna kostka Rubika to sześcian w formacie 3x3x3 z kolorowymi kwadratami na czarnym tle.

Istnieje jednak cała masa innych kostek zarówno sześciennych w różnych formach jak i w kształcie piramidy czy, czworokątów o różnej ilości pół , ośmiościennych, dwunastościennych, a nawet kostek o innych nietypowych kształtach

NAJLEPSZY PREZENT

  • ROZWIJA INTELEKT I PAMIĘĆ – Idealny prezent dający radość i jednocześnie rozwój zdolności zapamiętywania i nauki dzięki ciągłemu zmuszaniu naszych szarych komórek do asertywnego poszukiwania rozwiązań.
  • ROZWIJA NAWYK SKUPIENIA I UWAŻNOŚCI – Pozwala wyuczyć skupienie uwagi na jednej czynności, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo trudne.
  • ROZWIJA ZDOLNOŚCI MYŚLENIA PRZESTRZENNEGO I ANALITYCZNEGO – Dzięki konieczności zapamiętywania pozycji i kolorów w przestrzeni w naszym mózgu powstają nowe połączenia neuronalne odpowiedzialne za myślenie przestrzenne i analityczne.
  •  ROZWIJA POŁĄCZENIA WZROKOWO-MANUALNE – Z czasem układanie kostki stanie się prostsze i szybsze a dzięki temu wykształcą się dodatkowe połączenia odpowiedzialne za szybsze przekazywanie informacji pomiędzy okiem a dłońmi.
  • DAJE BARDZO DUŻO RADOŚCI I ZABAWY – Będąc ciekawą alternatywą dla gier komputerowych lub rozpraszających socjale mediów.
  • DLA KAŻDEGO I W KAŻDYM WIEKU– Daje możliwości zabawy i rozwoju zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób starszych.

NIESAMOWITE ZESTAWY OD 24, 99 zł59,99 zł

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ na naszym sklepie allego